Článek z http://www.romove.cz
Vytištěno 01.06.2023 06:57

Výzva festivalu United Islands of Prague pro talentované kapely
16-04-2008  Tisková zpráva


Na festivalu United Islands of Prague (Foto: Jana Šustová) Festival United Islands of Prague ve spolupráci s Bandzone.cz vyhlašuje již druhý ročník soutěže kapel a hudebníků „United Islands of Talents“. Minimálně 40 registrovaných kapel bude mít možnost si zahrát 19. 6. 2008 v rámci svátku hudby v předních pražských klubech.

„Vítěz celé soutěže vyhraje vystoupení na jedné z hlavních scén open air festivalu United Islands of Prague 21. června a v srpnu na jednom z největších evropských festivalů v Maďarsku - Sziget. Vítězná kapela navíc dostane mediální podporu a jako bonus 3 dny v profesionálním nahrávacím studiu, kde si může natočit kvalitní demo nahrávku,” láká k účasti Monika Klementová.

Ti, kteří se v prvním kole nedostanou na horní příčku, nemusí zoufat! Zástupci klubů, kde se svátek hudby bude odehrávat, obdrží Divokou kartu s právem výběru jedné kapely dle svého vkusu bez ohledu na pořadí. Všichni, kdo se do soutěže přihlásí, mají šanci na vítězství a prezentaci své tvorby v předních pražských klubech a na prestižních festivalech. Více informací o pravidlech soutěže najdete na www.unitedislands.cz.

Cíl pořadatelů i kapel je společný! Vytvořit pro všechny skvělý program klubové noci, představit aktuální hudební tvorbu, objevit nové české talenty a oslavit společně svátek hudby. Prostřednictvím “United Islands of Talents“ se nabízí jedinečná možnost zviditelnit jednu z českých začínajících kapel a prezentovat ji v zahraničí. Kdo má chuť se připojit, může se zaregistrovat na stránkách United Islands of Prague www.unitedislands.cz.

Registrace odstartovala a bude ukončena 28. dubna, pak se začne hlasovat na internetu. Finále proběhne 19. června v pražských klubech a o vítězi se rozhodne formou SMS hlasování.
The original article can be found at: http://romove.radio.czcz/cz/clanek/21901
Copyright © Radio Praha, 1996 - 2003