Článek z http://www.romove.cz
Vytištěno 01.10.2023 14:09

Předvánoční Putování k Betlému
29-11-2007  Jana Šustová


Občanské sdružení Český západ, které působí v romské komunitě v Dobré Vodě u Toužimi, zve na předvánoční Putování k Betlému, které se uskuteční ve středu 19. prosince v Dobré Vodě u Toužimi. Od sídla občanského sdružení Český západ v Dobré Vodě se účastníci společně vydají v 17 hodin do blízkého okolí za oživlým Betlémem.

Putování k Betlému je pro pracovníky sdružení Český západ každoročně příležitostí setkat se s jejich romskými i neromskými přáteli z blízkého i vzdálenějšího okolí a společně se radovat a oslavovat vánoční čas.

A pokud ještě nemáte vánoční dárky pro všechny své blízké, můžete zakoupit výrobky z krejčovské dílny sdružení Český západ, které budou k dostání na řemeslných trzích v Plzni ve dnech 17. - 23. prosince. Výrobky je rovněž možné objednávat v internetovém obchůdku na stránkách sdružení na adrese http://www.cesky-zapad.cz/default.asp?typ=obchudek. Všechny výrobky šijí ručně romské ženy z Dobré Vody, které tak v dílně získaly po absolvování rekvalifikace plnohodnotné zaměstnání. Koupí těchto výrobků podpoříte činnost sdružení Český západ.
The original article can be found at: http://romove.radio.czcz/cz/clanek/21708
Copyright © Radio Praha, 1996 - 2003