Článek z http://www.romove.cz
Vytištěno 23.03.2023 08:43

Střední škola sociálně právní připravuje přijímací zkoušky
12-04-2007  Tisková zpráva


Foto: http://sossp.wz.cz Vedení Střední školy sociálně právní se v těchto dnech připravuje na nové kolo přijímacích řízení na střední školy, které proběhne již za necelé dva týdny v pondělí 23. dubna tohoto roku.

"Máme tu hodně práce, tak se nezlobte," říká zástupce ředitele Robert Tonelli, který měl na starosti koordinaci náboru nových studentů a i přes svou vytíženost se nám par minut věnuje.

"To víte je toho moc, koordinujeme přijímačky ve všech našich školách," říká a myslí školy v Praze, Brně, Plzni, Sokolově, Karviné, nebo Jihlavě, či Kolíně.

"Očekáváme, že otevřeme v každém z našich odloučených pracovišť první ročník. Zájem o studium na naší škole je obrovský," říká a doplňuje, že k tomu přispělo i rozšíření oborů. Jen namátkou: management stavebnictví, management cestovního ruchu, nebo oblast humanitních studií, kde se kromě sociálně-právní školy bude nově vyučovat i pedagogika volného času.

"Díky těmto změnám očekáváme, že přijímací řízení budou pokračovat i v druhém kole," doplnil Tonelli s tím, že škola uvažuje i o vypsání třetího kola na konci léta. Zajímalo nás, zda bude možné školu studovat dálkově, jako tomu bylo doposud? " Ano v nových působištích i oborech bude možné studovat dálkově," ukončil Robert Tonelli, zástupce ředitele.

Více informací najdete na: www.sossp.wz.cz
The original article can be found at: http://romove.radio.czcz/cz/clanek/21429
Copyright © Radio Praha, 1996 - 2003