Článek z http://www.romove.cz
Vytištěno 09.04.2020 01:16

Praha 9 bude v neděli hostit Romano Festival
15-04-2014  


U příležitosti nedávného Mezinárodního dne Romů se v neděli 20. dubna od 12 do 21 hodin uskuteční Romano Festival. Navštívit ho můžete na parkovišti u O2 areny v Praze 9, vstupné bude 199 Kč.

Na festivalu vystoupí mnoho známých kapel a zpěváků, jako např. ambiciózní Bílinská kapela Kaminiko, skupina Madfinger se zpěvákem Martinem Svátkem a také slovenská kapela Sabrosa, která se proslavila v televizní soutěži. Také uvidíte známou dvojici Funky Brothers a ve stejném stylu se Vám ukáže kapela UGC.

Z tradičních romských kapel se představí skupina Devles pod vedením Josefa Šenkiho. Budete si moci poslechnout i nádherný hlas Blanky Janečkové anebo třeba kapelu Gipsy Hery Band z Karlových Varů. Skupina Andrepeste si s sebou přivede hosty, např. duo Michal a Rita Benákovi a nebo Bertík Girga aj..

Po dobu celé akce Vás bude bavit jedinečný DJ I.T. (Tomáš Ištok). A jako hlavní host se Vám představí mediálně známý slovenský raper a zpěvák, zakladatel kapely Kontrafakt →Patrik "Rytmus" Vrbovský←. Festival budou moderovat Iveta Demeterová a Petr Polák.
The original article can be found at: http://www.romove.cz/cz/clanek/26433
Copyright © Radio Praha, 1996 - 2003