Článek z http://www.romove.cz
Vytištěno 06.06.2020 03:28

Blíží se Miss Roma Praha 2008
18-06-2008  Tisková zpráva


Městská část Praha 7 organizuje již šestý ročník soutěže Miss Roma Praha, který navazuje na dříve dosažený vysoký profesionální standard soutěže, dokumentující získání 1. místa naší vítězky v mezinárodní soutěži Miss Roma International 2007.

Podmínky soutěže jsou primárně nastaveny – dívky musí mít trvalé bydliště v Praze, věk minimálně 15 let a povinně se musí účastnit na přípravných zkouškách.

Soutěž obsahuje dvě slučitelné roviny činností. První zahrnuje profesionální přípravu dívek se všemi adekvátními náležitostmi – nácvik disciplín, fotografování, výběr šatů, společenský protokol, internetové hlasování veřejnosti a generální zkoušku. Druhá rovina vyvrcholí v realizaci společenského finálového večera v Kulturním domě Vltavská.

Slavnostní večer s volbou Miss Roma Praha včetně vyhlášení MISS Sympatie se uskuteční v pátek 27. června 2008 od 17 hod. do 23.00 hod ve velkém sále Kulturního domu Vltavská v Praze 7. Soutěž proběhne formou dvou volných a jedné povinné disciplíny. Celou soutěž bude hodnotit mezinárodní porota, která v závěru vyhlásí Miss Roma Praha 2008, 1. vicemiss, 2. vicemiss a MISS Sympatie. V návaznosti na zaznamenaný loňský ohlas u široké veřejnosti bude možno opět volit nejsympatičtější dívku na internetových stránkách Městské části Praha 7.

V průběhu večera se představí populární hudební skupina Amor duo ze Slovenska, hudební skupina Gitanes z Prahy, kytarista a zpěvák Shahab Toluien a vítězka soutěže Romský talent 2007 Pavlína Matyová se skupinou Proměny z Roudnice nad Labem. S cílem navýšení atraktivnosti a kontrastnosti večera budou soutěžící doprovázet mladí boxeři z romského občanského sdružení Palaestra, kteří také vystoupí s vlastním programem. Celý večer budou moderovat pan Richard Samko z České televize a paní Iveta Demeterová z Rádia Rota. V rámci zabezpečení bezproblémového průběhu večera bude zajištěna pořadatelská služba z řad místních Romů, aby se zabránilo všem neadekvátním situacím v průběhu celé soutěže.

Cena vstupného bude 120 Kč.

Podrobnější informace najdete zde.
The original article can be found at: http://www.romove.cz/cz/clanek/22004
Copyright © Radio Praha, 1996 - 2003